Banki i rynki światowe drżyjcie! Nadchodzi Akademia Małego Żaka!

14.05.2018

Jakie waluty obowiązują na świecie. Jaki dawniej obowiązywał system płatności. Co to takiego rynek, popyt i podaż?. Dlaczego to właśnie świnka jest skarbonką. Jak stworzyć własny, unikatowy, jedyny w swoim rodzaju i przynoszący zyski biznes.

Tego wszystkiego mogli dowiedzieć się nasi najmłodsi studenci podczas zajęć w Instytucie Społeczno-Artystycznym na kierunku Ekonomia. Świetnie i bardzo ciekawie przygotowane zajęcia sprawiły, że dzieci były bardzo aktywne, już teraz wykazując się bardzo dużą wiedzą ekonomiczną. Część z nich wyraziło także wolę studiowania właśnie ekonomii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku :)

Mamy nadzieję, że rodzice podchwycą ten pomysł, a z naszych młodych studentów wyrosną świetni ekonomiści. Banki i rynki światowe drżyjcie! Nadchodzi Akademia Małego Żaka!

galeria zdjęć - TUTAJ