Cyberzagrożenia i cyberprzestępczość – konferencja Zakładu Pracy Socjalnej

23.03.2018

Zakład Pracy Socjalnej Instytutu Społeczno-Artystycznego PWSZ w Sanoku 23 marca br. zorganizował konferencję szkoleniową dla dyrektorów i pedagogów szkół podstawowych i średnich powiatu sanockiego i sąsiednich, której tematem były "Cyberzagrożenia  teraźniejszość i przyszłość  cyberprzestępstwa nie tylko dzieci i młodzieży".
Do udziału w konferencji zaproszeni zostali przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, biegli sądowi z zakresu informatyki śledczej, przedstawiciele serwisu Allegro.pl oraz firmy E-detektywi.pl  osoby posiadające bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej  zarówno teoretycznej, jak i praktycznej.
Szkolenie było kolejnym z cyklu, a jego uczestnicy otrzymali certyfikaty uczestnictwa.