II edycja konkursu „Z ekonomią za pan brat”

09.03.2018

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku, Zakład Ekonomii wraz z Kołem naukowym „Hossa – z nami się opłaca” zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego do udziału w drugiej już edycji konkursu wiedzy ekonomicznej „Z ekonomią za pan brat”. Celem konkursu „Z ekonomią za pan brat – edycja II” jest popularyzacja wiedzy z zakresu ekonomii i finansów oraz rozwijanie zainteresowań młodzieży problematyką ekonomiczną. Konkurs odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. o godzinie 10:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie uczniów przez szkołę (na zgłoszenia czekamy do 25.03.2018 r.). Do wygrania cenne nagrody! Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacki Kurator Oświaty. Patronat medialny objął portal brzozowiana.pl.

Partnerzy konkursu: SumiRiko Poland Sp. z o. o. oddział w Zagórzu, Rymatex  Sp. z o.o., Pass Polska Sp. z o.o., Automet Group Sp.z o.o. Sp.k, Podkarpacki Bank Spółdzielczy, Bank Pekao S.A, Przedsiębiorstwo Nasienne Centrala Nasienna Sp. z o.o.

Do pobrania: