Kolejne ciekawe zajęcia na pedagogice

29.11.2018

Kolejne zajęcia studentów II roku Pedagogiki - specjalność edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna dotyczyły Andrzejek i Katarzynek. Zaproponowane wróżby opracowane na podstawie literatury przedmiotu, przyniosły nie tylko wiele radości, ale pokazały polskie tradycje żywe do dziś. Kolejne spotkanie to zima w wydaniu Andersena. Królowa Śniegu, która zawitała  na zajęcia oraz autorskie opracowanie baśni wzbudziły podziw ze strony audytorium. Pies przyjacielem człowieka okazał się wdzięcznym tematem opracowanym przez studentów. Przygotowane przez Studentki ośrodki zainteresowań pokazały jak można ciekawie zaprezentować  temat naszych milusińskich. Poznajemy świat zmysłami,to ciekawa propozycja polisensorycznych ćwiczeń, które pokazały jak uświadomić  dzieciom bogactwo otaczającego nas świata.