Wielka zbiórka dla hospicjum w Brzozowie

28.11.2018

Koło Naukowe Służb Społecznych „Przyjazna Dłoń” działające przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, zaprasza wszystkich wykładowców, studentów oraz pracowników uczelni do wzięcia udziału w zbiórce artykułów dla hospicjum dziecięcego DARMED w Brzozowie, obejmującego terenem swojego działania powiat sanocki, brzozowski, krośnieński, bieszczadzki i leski.

Hospicjum zapewnia całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską przez 7 dni w tygodniu i obejmuje swoją opieką 28 nieuleczalnie chorych dzieci i młodzieży w wieku od 9 miesięcy do 20 roku życia.

Zbieramy:

• Środki czystości
  • Środki pielęgnacyjne
  • słodycze

Wszystkie artykuły prosimy składać w rektoracie PWSZ w dniach 27.11-15.12.2018 r.

W tym szczególnym okresie świątecznym połączmy siły, by pomóc potrzebującym. Razem możemy więcej!

zbiorka.jpg