Zakład Ekonomii współorganizuje Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

23.11.2020 Kategoria: Zakład Ekonomii

W dniu 17.11.2020r. Zakład Ekonomii oraz KN „Hossa” włączyły się już po raz drugi we współorganizację wydarzenia w ramach 13. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W tym roku ograniczenia związane z pandemią koronawirusa uniemożliwiły stacjonarną formułę spotkania w murach sanockiej uczelni wzorem roku ubiegłego. Dlatego dr Lesław Niemczyk, wykładowca Zakładu Ekonomii, poprowadził prelekcję online pt. „Rola rachunkowości w rozwoju przedsiębiorczości i biznesu”. Pisemną relację z tego wydarzenia można znaleźć TUTAJ

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 roku w listopadzie obecnie w 170 krajach. 

Każdego roku organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania startupów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

W Polsce oficjalnym hostem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Jest ona częścią sieci Global Entrepreneurship Network. 

 

stp2020.png

INSTYTUT NAUK SPOŁECZNYCH
UP im. Jana Grodka w Sanoku
ul. Mickiewicza 21 38-500 Sanok
Budynek D, pok. 207

Kontakt:
Dyrektor Instytutu 13 46 55 943
Sekretariat 13 46 55 943
isa@pwsz-sanok.edu.pl