Studenci koła naukowego „Hossa z nami się opłaca” w przedsiębiorstwie TRI Poland w Zagórzu

21.06.2016

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W ramach działalności koła naukowego „Hossa z nami się opłaca” funkcjonującego przy Zakładzie Ekonomii PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku w dniu 17.06.2016 roku studenci uczestniczyli w wizycie studyjnej w przedsiębiorstwie TRI Poland w Zagórzu. Firma zajmuje się produkcją części na rynek samochodowy, szczególnie dla samochodów marki Toyota, Honda, Suzuki, Nissan, Renault, Volkswagen, Audi, Porsche, BMW. W ramach wizyty studenci zapoznali się z funkcjonowaniem i organizacją przedsiębiorstwa oraz charakterem pracy w japońskiej firmie. Możliwościami zatrudnienia, współpracy naukowej czy warunkami odbywania staży, praktyk oraz pisania prac licencjackich.