Wizyta studentów koła naukowego „Hossa z nami się opłaca" w firmie Pass Polska w Sanoku

18.03.2017

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W ramach działalności koła naukowego „Hossa z nami się opłaca” funkcjonującego przy Zakładzie Ekonomii PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku w dniu 16.03.2017 roku studenci uczestniczyli w wizycie studyjnej w zakładzie Pass Polska w Sanoku. Firma jest renomowanym producentem części dla przemysłu motoryzacyjnego i sprzętu gospodarstwa domowego z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży. W ramach wizyty studenci zapoznali się z funkcjonowaniem i charakterem pracy w firmie o zasięgu międzynarodowym, możliwościami zatrudnienia, współpracy naukowej, warunkami odbywania staży, praktyk oraz pisania pracy licencjackiej. Ze studentami spotkała się także dr Alicja Jaruga, dyrektor zarządzający Pass Polska podkreślając, że firma aktywnie wspiera dualny system kształcenia.