Wizyta studentów koła naukowego „Hossa z nami się opłaca” w Zakładzie Automet Group Sp. z o.o. Sp. K. w Sanoku

21.03.2016

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W ramach działalności koła naukowego „Hossa z nami się opłaca” funkcjonującego przy Zakładzie Ekonomii PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku w dniu 17.03.2016 roku studenci uczestniczyli w wizycie studyjnej na wydziałach produkcyjnych firmy Automet Group Sp. z o.o. Sp. K. w Sanoku. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją tworzyw sztucznych na rynek motoryzacyjny. Plasuje się w czołówce firm krajowych i zagranicznych dostarczających nowoczesne rozwiązania w branży motoryzacyjnej, medycznej i wojskowej. W ramach wizyty studenci rozmawiali nie tylko z kierownikiem ds. produkcji i kierownikiem ds. jakości zapoznając się z pracą na stanowiskach produkcyjnych ale również mieli możliwość rozmowy z główną księgową oraz dyrektorem finansowym. Szczególnie zwracali oni uwagę na praktyczne aspekty swojej pracy dając wskazówki studentom kierunku ekonomia.