Udział studentów Ekonomii w szkoleniu "Kadry i płace"

25.06.2018

Dzięki współpracy Zakładu Ekonomii z Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie w dniu 18.06.2018 r. studenci kierunku ekonomia mogli wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu „Kadry i płace”.

Szkolenie kończy się egzaminem dającym uprawnienia w obszarze HR (Human Resources). Uzyskany certyfikat VCC (Vocational Competence Certificate) to europejski certyfikat kwalifikacji zawodowych. Fundacja VCC prowadzi stały monitoring i badania w obszarze rynku pracy i edukacji, wykorzystując analizy Europejskiego Centrum Rozwoju Kształcenia Zawodowego (CEDEFOP). Ponadto współpracuje z partnerami i ekspertami zawodowymi w Polsce i za granicą, przedstawia ofertę edukacyjną, będącą odpowiedzią na współczesne potrzeby Europejczyków. Dzięki analitycznemu podejściu do zagadnienia z sukcesem przewiduje, które umiejętności są i będą pożądane w przyszłości. Na tej podstawie tworzone są kursy i szkolenia, z których mogli korzystać miedzy innymi studenci Zakładu Ekonomii PWSZ im. J. Grodka w Sanoku.

Studentom kierunku ekonomii życzymy powodzenia w zaliczeniu egzaminu!